КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД

Вихователь Перевало Ю.В.
Діти - природжені конструктори, дослідники і винахідники. Ці, закладені природою задатки найшвидше реалізуються й удосконалюються у конструюванні. Адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати і створювати свої побудови, конструкції, проявляти зацікавленість, кмітливість і торчість. Вони на власному досвіді пізнають конструктивні властивості окремих деталей. Можливості іх з'єднування, комбінування, оформлення. При цьому кожна дитина творить як дизайнер, засвоюючи під час творчого конструювання закони гармонії та краси.

КОНКУРС

"ПАТРІОТИЧНА ІГРАШКА"

Наші новорічні іграшки - це не просто прикраси для ялинки, а ціла українська історія.
Історія нашого народу, наших вихованців, батьків та колективу.
До Нового року залишилося зовсім не багато часу. Час думати, якою буде унікальна святкова ялинка. Цьоріч пропонувалося батькам виготовити "Патріотичну іграшку".
Саме жовто-блакитні новорічні іграшки двох кольорів перетворили нашу ялинку, нашого садочка на справжню українську красуню.
Дякуємо батькам за креативність, патріотизм, любов до своєї країни.
Тільки Перемоги тобі, Україно!

НОВИЙ РІК

Наші найменші Пінгвіни.

Під Новий рік обов'язково повірте у диво - і воно обов'язково відбудеться.

З кожною хвилиною Новий рік до нас все ближче. Вже скоро ми зможемо загадати найзаповітніші бажання і воно обов'язково здійсниться!

НОВИЙ РІК

Весело та казково - малята зустрічають прийдешні Новорічні свята.

Наші герої зробили все, щоб малюки відчули казку, повірили у дива та отримали радість від подарунків.