Ліцензійний обсяг та фактична кількість вихованців

Проектна потужність 194 місця.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.
Нормативна наповнюваність груп дітьми становить:
В групах раннього віку - 15 дітей
В групах дошкільного віку - 20 дітей

В оздоровчий період - до 15 дітей

Мережа закладу дошкільної освіти

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) №46 "Малюк"

Черкаської міської ради»

станом на 01.09.2023 р.

Всього груп: 4

Всього дітей: 85

Із них:

- ясельного віку: груп - 1, дітей - 21;

- садового віку: груп - 4, дітей - 64;

В тому числі 10-год. перебування: груп- 4, дітей - 85

групи          Вікова                    Тип                    Мова                 Кількість        Вихователі,

категорія              групи               навчання         дітей               пом. виховат.

1.               ясельний вік          загального      українська        21                  В: Бойко О.В.

розвитку                                                           Двигунова Т.А.

П.В. Котолова О.О.

2.             молодший вік                   загального      українська      21            В: Перевало Ю.В.

(4-й р.ж)                          розвитку                                                              Желєзняк К.І.

П.В: Біленко І.В.

3.             середній вік                 загального      українська       20                В: Пономаренко Н.В.

розвитку                                                            Двигунова Т.А.

П.В: Жежерун І.Г.

4.             старший    вік             загального           українська        23                В: Тугай О.П.

розвитку                                                                  Желєзняк К.І.

П.В:Вербівська Л.Г.